Aktuálně

Neporazitelnost trvá

Přípravka v turnajích pořádaných svazem stále nepoznala hořkost porážky. Tentokrát však soupeři naši hráčům byli vyrovaným soupeřem. Naši mužstvo však mělo lepší koncovku hry a porazili Humpolec i Chotěboř.

HC Piráti Velká Bíteš - HC Jiskra Humpolec 12:9

Branky: Vrzal 4x, Modl 4x, Nesvadba 3x, Rozmahel

HC Piráti Velká Bíteš - Chotěboř 8:5

Branky: Vrzal 4x, Modl 3x, Nesvadba

 

Ani v Pelhřimově jsme neprohráli

HC Piráti Velká Bíteš - HHK Velké Meziříčí 9:6

Branky: Modl 4x, Vrzal 3x, Křikava Vít, Nesvadba

Vyjádření trenéra: Nejsilnější soupeř, který dlouho s námi držel krok díky dobře hrajícímu Švejdovi. Ovšem my jsme prokázali, že jeden hráč nemůže porazit celé mužstvo. Dobré bránění a přesná kombinace nás dovedli k zaslouženému vítezství. Paradní zápas odehrál Jiří Vrzal s Kubem Modlem.
 
HC Piráti Velká Bíteš - Spartak Pelhřimov 14:7
 
Branky: Modl 5x, Nesvadba 3x, Vrzal 2x, Křikava Václav 2x, Křikava Vít, Kratochvíla
 
Vyjádření trenéra: Sice vítězství, ale pro trenéry špatné bránění. Od mladších soupeřů jsme dostali, až přiliš mnoho branek. Mírné podcenění soupeře by se nemělo stávat. Se silnějším soupeřem by se to nemuselo vyplatit.

 

Z Dukly vezem druhé zlato

Přípravka hrála svůj druhý turnaj na hřišti prvoligového celku DUKLA JIHLAVA. Nejmeší hokejisté předvedli spanilou jízdu turnajem. Všechny zápasy vyhráli vysokým rozdílem. Ani tedy na podruhé nepoznali hořkost porážky a získali další zlato do své sbírky.

 

HC Piráti Velká Bíteš - HC Dukla Jihlava "B"  15:1

Branky: Křikava Vít 5x, Modl Jakub 3x, Vrzal Jiří 3x, Nesvadba Jáchym 3x, Zbořil Šimon

Vyjádření trenéra: S mladšími protivníky jsme využili naše zkušenosti a lehce jsme se dostávali do zakončení. S těmito soupeři však by jsme především měli vyzkoušet více kombinační hru a zapojit i naše nováčky do hry. Pro úspěch ve 3.třídě a 4. třídě jim tento výkon stačit nebude. To samé platí o nedodržování pozic často jsme viděli, že všichni hráčí na hřišti byli na jednom místě. Tohle by se rozhodně stávat nemělo.

 

HC Piráti Velká Bíteš - HC Spartak Pelhřimov "B" 12:3

Branky: Modl Jakub 6x, Křikava Vít 2x, Vrzal Jiří 2x, Nesvadba Jáchym, Zbořil Šimon

Vyjádření trenéra: Hodně podobný zápas, jak s Jihlavou. Opět hodně individuálních akcí. Když jsme se pokusili přihrát většinou byla přihrávka nepřesná. Chtělo by to více klidu přidat na hokejky. Nezbavovat se rychle puku, ale podržet a přesně rozehrát. A samozřejmě opět klasické rozestavení dodržovat a ne se hrnout všichni za pukem. Uvidíme jak se kluci vytáhnou až budou hrát se silnějšími protivníky s lepším bruslením a rozehrávkou.

 

První turnaj zlato

Do Třebíče jsme se vydali k prvnímu turnaji, kde našimi soupeři byli Pelhřimov a Třebíč "B". Odvezli jsme si suveréní vítězství proti oběma soupeřům. Nutno podotknout, že sice vysoké výhry jsou pěkné, ale od kluků nám trenérům stále chybí kombinace se spoluhráči, které musíme vštěpit klukům do hlavy.