Aktuálně

Páté zlato z Humpolce

Velká Bíteš-Chotěboř 8:2

branky: Nesvadba Viktor 6x, Křikava Vít, Vrzal

Jak už bývá zvykem špatné první utkání, kluci si nenahráli a jen těžili z lepší střelby a slabšího brankáře. Utkání bez bojovnosti, bruslení a bez příhrávek. Výsledek jednoznačný, ale kluci zklamali výkonostně.

Velká Bíteš - Pelhřimov 14:3

branky:Nesvadba Viktor 5x, Nesvadba Jáchym 4x, Modl Jakub 2x, Křikava Vít 2x, Vrzal

Utkání rozhodně lepší než to předešlé, ale nic nepředceňujme. Soupeř byl mladší a se začínajícím brankářem v brance, který pustil skoro vše. Ale při tomto utkání můžeme přenést prvky z tréninku do hry bez jakéhokoliv rizika a popravdě můžu říct , že některé tam byli, ale i hodně jich chybělo.

Doma první

Velká Bíteš - Třebíč B 7:2

branky: Nesvadba Viktor 3x, Vrzal Jiří 3x, Křikava Vít

Velmi ospalé utkání, kde jsme rozhodně nepodali výkon jaký bych si představoval. Nedodržovali jsme pozice, které jsme měli. Všichni rychle za pukem, a kde nic tu nic. Pozitivem byl dobrý výkon Vojty a počet přihrávek, který jsme si měli. Jen ty přihrávky líp zpracovat.

 

Velká Bíteš - Humpolec 3:2

branky: Křikava Vít, Nesvadba Viktor, Vrzal Jiří

Jeden s nejlepších zápasů, který jsme tuto sezónu odehráli. Celkem vše nám vycházelo, kluci dobře bránili a v útoku jsme přehráli svého soupeře hlavně kombinací. Konečně to nebylo o idividualitách, ale o kolektivu, který skvělýmy zákroky podpořil Vojta v brance. Libivé utkání, kterému nechyběla dramatičnost, kombinace, pěkné branky a zákroky brankářů.

 

Doufejme, že jen výpadek

Velká Bíteš - Humpolec 3:10

branky: Nesvadba Jáchym, Nesvadba Viktor, Vrzal Jiří

Vyjádření trenér:

Hlavně laxnost, nepozornost, žádné brusléní a bojovnost to byl zápas s Humpolcem. Katastrofální výkon od všech hráčů mě vůbec nepotěšil a nedokážu přisoudit proč se tak dělo. Nutno říct, že kombinace, které předváděli kluci z Humpolcem by měli být poučné pro naše nejmenší. Humpolec nás přehrál ve všech směrech

 

Velká Bíteš - Velké Meziříčí 3:3

branky: Nesvadba Viktor, Křikava Václav, Vrzal Jiří

Vyjádření trenéra:

Ani do třetice jsme Vel Mez nedokázali porazit, přitom nám scházelo více štěstí byli jsme lepším týmem jen díky přihrávkám, ale kdyby jich bylo víc dostali bychom se do více šancí. Šancí však bylo dost na skórování boužel jsme nedokázali překonat skvělého brankáře. Boužel i v tomto utkání byl zápas ospalý a bez bruslení. Doufejme, že kluci se vzpamatují a na domácím turnaji předvedeme úplně jiný výkon

Zlatý hattrick

Do třetice všeho zlatého.

Velká Bíteš - Ledeč nad Sázavou 7:6

branky: Nesvadba Viktor 5x, Vrzal Jiří, Modl Jakub

Vyjádření trenéra:

Ledeč je velmi nepříjemný soupeř, ale kluci předvedli převážně hodně bojovný výkon, kdy se hráči Ledče dostávali pouze ke střelám z půlky hřiště. A když už nějaká chybička přišla, výborně se vrátili útočníci a pomohli našim obráncům. Největší krize přišla ve třetí třetině, kdy si celý tým myslel, že za stavu 5:2 je rozhodnuto. Přestal bruslit, Vojta v brance, který se už radoval z dalšího vítězství svojí nepozorností obdržel velmi laciné branky. Najednou se výsledek otočil a nebýt dvou úníků Viktora, tak z vyhraného zápasu mohla být pěkná katastrofa.

 

 

Velká Bíteš - Jihlava "B" 9:3

branky: Nesvada Viktor 7x, Vrzal Jiří 2x

Druhé utkání proti mladším soupeřům jsme zvládli dobře pouze s ohledem na výsledek, předvedená hra se mi vůbec nelíbila. Chyběla kombinace, bojovnost a u některý hráčů i sebedůvěra s pukem něco vymyslet. Trošku odvahy by na sebe měl vzít především Víťa, který je dobře bruslařsky vybaven a s hokejkou taky dokáže něco udělat, měl by zkusit obejít jednoho hráče a poté předložit puk volnému spoluhráči , né jen puk odpálit a bojovat o něj v rohu. Nadruhou stranu, musím Vítě a Jirky pochválit za skvělou bojovnost a obrannou činnost.

 

Výsledek i předvedená hra potěšila

Podruhé zasebou jsme zlatí a hlavně co potěšilo, byla předvedená hra.

Velká Bíteš - Třebíč "A" 8:3

branky: Nesvadba Viktor 3x, Vrzal Jiří 3x, Křikava Vít 2x

Vyjádření trenéra:

Celé utkání jsme měli pod kontrolou. Třebíč byl soupeř, kde jsme si mohli vyzkoušet prakticky vše. Nejdůležitěší bylo pro mě osobně, aby si kluci při tomhle utkání přihrávali a uvědomili si, že když čtyři děti z Třebíče jsou u našeho jednoho hráče, že je důležité prostrčit puk na druhou stranu a tím přehrát celé družstvo Třebíče. Snad se to klukům vryje do paměti a budou takhle přemýšlet do budoucna. 

 

Velká Bíteš - Havlíčkův Brod 11:3

branky: Nesvadba Viktor 7x, Vrzal Jiří 2x, Křikava Vít, Modl Jakub

Vyjádření trenéra:

V tomto utkání už tolik přihrávek nepřišlo, ikdyž příležitostí bylo mrak. A když už přihrávka přišla, tak nám dělá obrovský problém zpracování přihrávek a rychlejší střelba. V tomto utkání jsme celkem dobře zvládali dobře bránit. Velkou pochvalu zaslouží Honza Kašpar, který hrál opravdu perfektně v obraně. Tento turnaj se nám vydařil, ale byli to přijatelní soupeři. Potřeba stále pracovat důsledně na tréninku ať se můžeme měřit i s dalšími týmy. 

Poprvé první

Na domácím ledě jsme předvedli dva rozpoluplné výkony. Boužel na velmi dobrý výkon proti Jihlavě jsme nedokázali navázat proti Velkému Meziříčí. I tak jsme o skóre skončili první.

 

Velká Bíteš - Jihlava "A" 9:5

branky: Nesvadba Viktor 8x, Nesvadba Jáchym

Vyjádření trenéra:

Prakticky celé utkaní jsme vedli a drželi si dostatečný brankový rozdíl od soupeře, až na druhou třetinu, kdy kluci polevili a nám tam napadalo pár zbytečných branek. Však celé utkání nás táhl Viktor Nesvadba, který odehrál dle mého nejlepší utkání sezóny. Je nutné taky pochválit Vojtu Štulpu v brance, který některými zákroky podržel náš tým a jeho forma stoupá. Je pravdou, že mi stále chybí důraznější napadání od našich útočníků a také od některých hráčů více klidu. Jinak velice povedené utkání.

 

Velká Bíteš - Velké Meziříčí 3:4

branky: Nesvadba Viktor 2x, Vrzal

Vyjádření trenéra:

Boužel na dobrý výkon s Jihlavou jsme zdaleka nenavázali. Prakticky utkání dvou hráčů mezi mezříčským Švejdem a bítešským Nesvadbem skončilo ve prospěch Meziříčského hráče, který nám dal všechny branky. Škoda, že do bruslení a bojovnosti se nezapojil zbytek týmu, protože si myslím že proti tomuto soupeři by naši ostatní hráči se mohli prosadit a pomoc Viktorovi, který nemá spotřebu sil bezednou.

Je to impuls pro nás trenéry nabudit i ostatní hráče, aby se nebáli vzít puk objet jednoho dva hráče a nahrát svému neobsazenému soupeři nebo důrazně zakončit.

 

Bez bruslení to nepůjde

Další turnaj v Ledči, kam po onemocnění některých hráčů odcestovalo pár nováčků, jsme zjistili, že u většiny hráčů ztrácíme především v bruslení. Škoda prohry s Ledčí, který nebyl výkonstně tak špatný, jak oproti Jihlavě. Po dvou prohrách jsme přijeli s pěkným výpraskem a na posledním místě.

 

Ledeč nad Sázavou - Velká Bíteš 4:7

branky: Nesvadba Viktor 4x

Jihlava - Velká Bíteš 4:15

branky. Nesvadba Viktor 3x, Nesvadba Jáchym

Opět druzí

 

Opět jsme nezvládli první utkání v turnaji a tím ztratili možnost vítězství v celém turnaji. Z Chotěboře jedeme se střibrem.

 

Velká Bíteš - Pelhřimov 5:9

branky VB: Nevadba Viktor 4x, Nesvadba Jáchym

 

Vyjádření trenéra:

V zápase jsme odehráli vyrovnanou partii, ve které rozhodla produktivita našich hráčů. Po dvě třetiny, kdy jsme se soupeřem drželi krok herně i gólově. Pak přišla třetí třetina a my z mnoha šancí a samostatných nájezdů dokázali narozdíl od soupeře proměnit jen minimum. Největší problém našeho týmu byl v neproměňování šancí a chaos v obraně.

 

Velká Bíteš - Havlíčkův Brod 13:5

branky VB: Nesvadba Viktor 8x, Nesvadba Jáchym 2x, Vrzal, Kašpar, Křikava Václav

 

Vyjádření trenéra:

I přes suveréní průběh hry, kdy soupeř nestačil bruslařsky, nám chybělo využít dostatečného prostoru k přihrávkám na osamoceného spoluhráče. Zbytečné sólování nám kazí proti takovým to soupeřům radost ze hry. Potřeba našim nejmenším vnutit do hlav, že přihrávka je kolikrát krásnější jak branka.