9.kolo

SOKOL KŘIŽANOV - HC VELKÁ BÍTEŠ "B" 4:5 po samostatných nájezdech (2:1)(0:2)(2:1) - (1:2)

Branky: Budín Oto (Dočkal Ladislav, Komínek Michal), Pohl Jan, Komínek David (Dačev Petr), Budín Oto (Dvořák Milan), rozhodující nájezd Budín Oto

Sestava: Loukota Jan (Škoda Miroslav) - Dačev, Komínek Michal, Rozmahel Zdeněk, Dvořák  - Komínek David, Budín, Dočkal, Rozmahel, Pohl, Burian, Marek, Škoda, Urbánek

Zavěrečný zápas první půlky soutěže se uskutečnil ve Velkém Meziříčí proti Křižanovu. Převážně nečistá hra hostů dávala možnosti domácímu Sokolu. Ti dokázali své příležitosti přetavit ve dva gólové zásahy. Bíteš odpověděla při početní výhodě, dvě minuty před koncem první třetiny se dorážkou prosadil Budín. Druhá třetina a skoro dvacetiminutový nápor Bíteše. Z mnoha šancí vytěžili bítešáci dvě branky. Konkrétně Pohl využil chybnou rozehrávku soupeře a v úniku 2 na 1 zavěsil David Komínek. Bíteš otočila utkání, a když Budín ve třetí třetině přidal svou druhou branku vše vypadalo, že hosté si odvezou 3 body. Křižanov se nevzdal. Důrazem před bránou rychle snížil a o chvíli později, opět důrazem na brankovišti vyrovnal. V samostatných nájezdech první serie byla bez gólového zásahu. Ve druhé serii se prosadili oba exekutoři. Když v posledních nájezdech selhal Křižanovský Smejkal a Budín suveréně proměnil, Bíteš si ze souboje odvezla o bod více než soupeř.

Náměšť - Telč 8:6

V. Bítýška - RH Centrum 0:3

Zastávka - Šerkovice 12:2

Bulldogs - HHK V. Meziříčí B 0:7