9.kolo

NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU - HC VELKÁ BÍTEŠ "B" 6:3 (1:0)(5:2)(0:1)

Branky: Komínek Michal (-), Dočkal Ladislav (Rozmahel Tomáš), Budín Oto (Rozmahel Tomáš)

Sestava: Loukota-Dvořák, Pelikán, Dačev, Komínek Michal - Holík, Budín, Vlček - Marek, Dočkal, Rozmahel Tomáš- Rozmahel Zdeněk, Komínek David

Velká Bíteš jela na horkou půdu do Náměště nad Oslavou. Favorit byl jasný a hosté měli předepsaný úkol, kouskovat a bortit hru domácích. Boužel hned v úvodu Náměšť dokázala, jak dobře mají sehrané přesilovky. Kejda potvrdil, že není nejproduktivnějším hráčem soutěže jen tak, našel si prostor před brankou a pohotově vsítil první branku. Jenže to bylo překvapivě od domácích v první třetině vše. Druhá třetina a výpadek bítešských v důsledném pokrývání středního pásma a dobrého přistupování k náměšťským hráčů zmizel. Během pár minut toho první mužstvo tabulky dokázala využít hned 4x. Vypadalo to na další krutý výprask od tohoto soupeře. Ale po oddechovém času, se hosté vrátili ke své předešlé hře a dokázali se prosadit třemi brankami. Zmírnili výsledek na 6:3. Nutno říct, že letos jsme předvedli asi nejlepší výkon za poslední 4 roky proti Námešti nad Oslavou.

Šerkovice - Bulldogs 13:3

Nedvědice - Zastávka 0:7

Boskovice - Křižanov 5:2

V. Bitýška - RH Centrum 5:3

Mostiště - Hrušky 2:3