8.kolo

HC VELKÁ BÍTEŠ "B" - HLC BULLDOGS BRNO 7:5 (1:2)(3:2)(3:1)

 

Branky: Budín Oto (Dačev Petr), Pohl Jan (Burian Pavel), Dačev Petr (Budín Oto), Holík Petr (Komínek Michal, Dočkal Ladislav), Budín Oto (Holík Petr, Rozmahel Zdeněk), Škoda Jiří (Marek Michal, Rozmahel Zdeněk)

 

Sestava: Loukota Jan - Dačev, Jabůrek, Řezáč, Komínek Michal, Komínek David, Rozmahel Zdeněk - Dočkal, Budín, Holík - Burian, Pohl, Rozmahel Tomáš - Marek, Škoda Jiří, Urbánek

 

Zdánlivě lehké utkání měli odehrát domácí proti předposledním Bullgogs Brno. A i když hosté přijeli opět jen s 11 hráči, od začátku bylo utkání velice vyrovnané. První šli do vedení domácí, ale hosté svou důraznou hrou dokázali vývoj otočit. Druhá třetina začala jako ta první, tudíž tlakem domácích, kteří v průběhu tří minut opět strhli vedení na svoji stranu. Nicméně ukolébaní domácí pykali za nedůraz před svojí brankou a byli rádi, že do kabiny šli za vyrovnaného stavu. Přestřelka pokračovala i v posledním dějství, hosté šli opět po ukázkovém důrazu do vedení, ale už za dvě minuty bylo vyrovnáno. Jedenáct minut před koncem zužitkoval rychlý brejk domácí Budín a postaral se tak o vítěznou branku utkání. Pojistku přidali domácí o dvě minutý později a hosté, kterým už evidentně docházeli síly za zvrat v utkání, se museli smířit s další prohrou. Velice kvalitně odehrané utkání u obou stran, které sledovalo nespočet spokojených diváků, což dokazuje neskutečně vyrovnanou úroveň letošní soutěže.

 

Telč - Křižanov 11:1

HHK V. Meziříčí B - Zastávka 8:4

Šerkovice - V. Bítýška 1:5

RH Centrum - Náměšť 6:3