8.kolo

HC VELKÁ BÍTEŠ "B" - SK MOSTIŠTĚ  2:3 po samostatných nájezdech  (0:1)(1:1)(1:0) (1:2)

Branky: Vlček Zdeněk (Pelikán Tomáš, Dvořák Milan), Rozmahel Tomáš (Dočkal Ladislav, Pohl Jan)

Sestava: Lokota - Dačev, Komínek Michal, Dvořák, Pelikán - Holík Petr, Budín, Vlček - Dočkal, Pohl, Rozmahel - Koukola, Komínek David, Marek

O 7. místo se utkali sousedi v tabulce - Velká Bíteš proti Mostištím. Hosté přijeli s jasnou taktikou založenou na obětavé a důsledné obraně. Velká Bíteš sice častěji měla puk na hokejkách, ale nedokázala se přes pečlivou defenizúvu hostů dostat do nějaké výraznější gólové šance. Přišel následný trest z rychlého brejku hostů 0:1. Bíteš stále dobývala branku Mostišť, ale gólově se neprosadili. Až ve druhé třetině dokázali domácí využít přesilovou hru, kdy do střílené přihrávky vložil hůl Vlček a srovnal. To stejné se podařilo i hostům. V přesilovce v rýchlém výjezdu z poza branky dokázal najít mezeru mezi Loukotovými betony Slavík a obrátil stav opět na stranu Mostišť. Bíteš svůj tlak ve třetí třetině stupňovala a nakonec se dostavilo vytouženého vyrovnání. Dočkal našel skulinku mezi hostujícími beky, poslal přihrávku na rozjetého Tomáše Rozmahela a ten střelou pod horní tyčku dvě minuty před koncem vyrovnal. Jelikož v posledních vteřinách neuspěli Pohl, Dočkal ani Rozmahel, přišla na řadu penaltová show. V ní byl za domácí úspěšný pouze Budín, za hosty uspěli dva nejzkušenější hráči a tak bod navíc si připsali Mostiště.

Šerkovice - Náměšť 0:5 kontumačně

Hrušky - V. Bitýška 5:4 s.n.

RH Centrum - Křižanov 10:2

Boskovice - Nedvědice 4:2

Zastávka - Bulldogs 3:8