8.kolo

SK MOSTIŠTĚ - HC VELKÁ BÍTEŠ "B" 5:0 (3:0)(0:0)(2:0)

Silné rozlosování mezi 7.- 9. kolem Velkou Bíteš zavedlo na led do nedalekého Velkého Meziříčí proti domácímu celku SK Mostiště. Začalo se pěkně svižně a hned ve druhém střídání se do samostatného úniku dostal Budín, však neproměnil. Velká Bíteš měla optickou převahu, ale jak tomu bývá poslední dobou zvykem, stále se trápí s koncovkou. No a když se k tomu udělají chyby v obraně odcházíte do kabiny za stavu 3:0. Ve druhé třetině tlak na domácí byl snad ještě větší, ale buď střela skončila pokrytá brankářem nebo na tyčce mostišťské branky. Po druhé třetině stále 3:0. Ve třetí třetině se hra vyrovnala a spíše tvořivější a nebezpečnější byli Mostiště. A pravě oni ukazovali, jak efektivně využívat svoje šance, přidali dvě další branky a ponechali si dva body ve své moci i přesto, že počet střel hostů byl značně výraznější než u domácích. Lekce s efektivity v plné kráse se předvedla v tomto 8. kole.

Nedvědice - Bulldogs 4:8

Boskovice - Náměšť 7:8

V. Bitýška - Křižanov 9:0

Hrušky - Šerkovice 4:5

Zastávka - RH Centrum 2:4