7.kolo

HC ZASTÁVKA - HC VELKÁ BÍTEŠ "B" 1:4 (0:2)(0:2)(1:0)

branky: Michal Marek (Zdeněk Vlček), Oto Budín (Petr Holík), Oto Budín (Ladislav Dočkal, Petr Holík), Ladislav Dočkal ()

Sestava: Škoda Miroslav - Dačev, Řezáč, Komínek David, Jabůrek, Urbánek - Holík, Budín, Dočkal, Burian, Pohl, Rozmahel Tomáš, Vlček, Škoda Jiří, Marek

V Rosicích Bíteš nečekalo nic jednoduchého. Dobré výsledky a postavení v tabulce pasovalo do role favorita domácí Zastávku. Jenže dobrou obranou hrou hostů, se domácí do moc šancí nedostávali. Byli to hosté, kteří dokázali skórovat. Vlček za bránou přenechal puk Markovi, ten výjezdem před bránu bekhendovou střelou propasíroval puk mezi betony hostujícího brankáře. První třetina byla často přerušovaná nečistou hrou obou mužstev. Do přestávky se hosté dostali do dvoubrankového vedení, když Holík dojížděl vyhozený puk do obraného pásma obránce jej nedovoleně bráníl. Bítešský útočník pří značené výhodě, stačil puk posunout kolem vyjíždijícího brankáře. Kotouč potom popohnal do opušté branky Budín a stanovil skóre první třetiny na 0:2. Bíteš se dokázala ve druhé třetině ještě více příblížit vítězství, když po krásné kombinaci po ose Holík, Dočkal, zakončoval nad vyrážečku svou druhou brankou Budín. První pětka dál excelovala a po chvilce přidala i čtvrtou branku. Do listiny střelců se zapsal Dočkal. Domácí moc vyložených šancí neměli, a když už ano, tak proti stál famózní Škoda. Ve třetím dějství domácí obklopovali branků hostů snad po celých dvacet minut. Bíteš si však svůj nadějný náskok hlídala. Přesto Zastávka dokázala vstřelit čestný úspěch z hole Bednáře. Bíteš po serii proher na domácím ledě si odvezla plný počet bodů. Však na domácí vítězství stále čeká.

RH Centrum - Telč 3:4 po s.n.

Šerkovice - Náměšť 3:11

V. Bítýška - HHK V. Meziříčí B 3:6

Křižanov - Bulldogs 7:3