7.kolo

Horký kandidát na vítězství a loňský vicemistr Veverská Bitýška hrála na ledě Velké Bíteše jako domácí proti hostům Velká Bíteš. A na svého soupeře hned v úvodu vlétla. Už po 11 vteřinách Bitýška vedla 1:0. Domácí svého soupeře zamčeli v jejich obraném pásmu a bítešští hokejisté se težko dostávali z vlastní třetiny. Přesto dokázali srovnat, kdy při brejku 2 na 1 dokázal Budín dorazit puk do brány. Ovšem Bitýška opět zabrala a dál svého soupeře válcovala. V závěru třetiny dvěma trefami využila svůj tlak a vypadalo to, že nic překvapivého se nestane. Ovšem Velká Bíteš přidala na bruslení, bojovnosti a hráči momentálně třetího celku tabulky si začali pomáhat zákroky za hranicí pravidel. Nejprve kontaktní branku přidal Tomáš Rozmahel a poté v přesilovce vyrovnal Dvořák. V této části hry byla Bitýška bezzubá. Ve třetí třetině se hráči domácích nepoučili a opět zbytečnými fauly dávali možnost Velké Bíteši v tomto utkání uspět. Trest přišel z hole Dočkala, který dorážel do prázdné branky za bezmocného Švaříčka. Bitýška v závěru se dostávala do náporu, při vyloučení Komínka ovšem všechny střely končily mimo nebo na dobře chytajícím Loukotovi. A tak se zrodil překvapivý, ale zasloužený výsledek 4:3 pro Velkou Bíteš.

HC VEVERSKÁ BITÝŠKA - HC VELKÁ BÍTEŠ "B"  3:4 (3:1)(0:2)(0:1)

Branky: Budín Oto (Holík Petr, Loukota Jan), Rozmahel Tomáš (Pohl Jan), Dvořák Milan (Pohl Jan), Dočkal Ladislav (Pohl Jan)

Sestava: Loukota - Dvořák, Dačev, Komínek Michal, Pelikán, Rozmahel Zdeněk - Holík Petr, Budín, Vlček - Dočkal, Pohl, Rozmahel Tomáš - Koukola, Komínek David, Marek