7.kolo

HC VELKÁ BÍTEŠ "B" - TJ NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU   1:8 (1:5)(0:2)(0:1)

 

Branky Velká Bíteš: Vlček Zdeněk (Komínek Michal)

Sestava: Loukota Jan - Jabůrek, Dačev, Komínek Michal, Loukota Jiří - Benda, Pohl, Holík, Koukola, Rozmahel,Vlček, Budín, Komínek David.

 

V dalším utkání přijel na led do Velké Bíteše vedoucí celek Náměště nad Oslavou. Loňský vítěz ukázal, že si tak trochu hraje vlastní soutěž. Hned od úvodu zamčel bítešáky do jeho vlastní třetiny a vytěžil z toho 2 branky. Bíteš reagovala, když puk po Komínkově střele dorazil Vlček, ale to bylo od nich vše. Převaha hostů byla obrovská, domácí jen těžko stíhali svému soupeři. Náměšť se prosadila ještě 3x a šlo se do šatny za skoro rozhodnutého výsledku. V dalších částech tohoto zápasu vše probíhalo úplně stejně jak v první třetině, domácí nestíhali a aktuálně vedoucí celek soutěže tvořil hru jen s
rozdílem, že navyšoval skóre jen zřídka. Ve druhé třetině tak přidali dvě branky. Třetí třetina a opět stejný scénář. Až na únik Pohla, který obešel dva hráče, následně i brankáře, puk však zasunout do prázdné branky nedokázal. Náměšť přidala v poslední části už jen jednu branku a zcela zaslouženě si odvezla dva body. Zato Velká Bíteš stále čeká na svoje první domácí vítězství.

 

Zastávka - Nedvědice  6:0

RH Centrum - Hrušky 10:2

Šerkovice - V. Bitýška 4:4

Křižanov - Mostiště 2:6

Boskovice - Bulldogs 3:5