6.kolo

HC VELKÁ BÍTEŠ "B" - HC VEVERSKÁ BITÝŠKA 2:3 po samostatných nájezdech (1:1)(0:1)(1:0) (0:1)

Branky: Dačev, Jabůrek (Dočkal)

Sestava: Škoda (Loukota) - Urbánek, Komínek David, Komínek Michal, Řazáč, Dačev Jabůrek - Rozmahel, Budín, Holík, Dočkal, Pohl, Vlček, Marek, Škoda, Burian.

Proti oslabené Bítýšce, kteří přijeli pouze s 11 hráči, chtěli domácí odčinit nezdar z minulého utkání proti Náměšti. Ovšem tomu odpovídalo pouhých prvních pět minut, pak se začali osmělovat i hosté, kteří využívali nepřesných rozehrávek domácích. Z převahy nakonec vytěžili i vedoucí branku vstřelenou z přesilové hry. Stejnou možnost měli i na konci první třetiny, ovšem po velké chybě, kdy obránce nechal kotouč za sebou, vyrovnal domácí Dačev. Druhá třetina byla pokračováním té první, domácí se k mnoha šancím nedostávali, naopak hosté trpělivou hrou získávali převahu. Opět v přesilové hře se ujali vedení a domácí měli už jednu třetinu s nepříznivým stavem něco udělat. Vyrovnat se jim podařilo z nenápadné akce až 7 minut před koncem. Hned na to měli domácí velkou šanci skóre dokonale otočit, ale výborně chytajícího brankáře hostů se jim překonat nepodařilo. Bod navíc v dodatečných nájezdech získali hosté, neboť jako jediný svoji příležitost proměnil Hajný.

Bulldogs - Telč 1:12

Zastávka - Křižanov 7:3

HHK V. Meziříčí B - Náměšť 5:2

RH Centrum - Šerkovice 15:2