6.kolo

HC VELKÁ BÍTEŠ "B" - SOKOL KŘIŽANOVA (2:0)(1:1)(3:1)

Branky Velké Bíteše: Oto Budín (Tomáš Rozmahel, Petr Dačev), Milan Dvořák (Michal Marek, Jan Pohl), Zdeněk Vlček (Jan Pohl), Jan Pohl (Milan Dvořák), Michal Komínek (Zdeněk Rozmahel), Zdeněk Vlček (Jan Pohl, Michal Marek)

Sestava: Loukota - Pelikán, Dvořák, Dačev, Komínek Michal - Rozmahel Tomáš, Budín ,Holík Petr, Vlček, Pohl, Marek, Komínek David, Dočkal, Rozmahel Zdeněk

 

Zápas ze spodních pater tabulky začali parádně domácí, kteří už po prvním útoku skórovali díky Budínovi, který přesně trefil pod břevno hostujícího brankáře. A když  po dlouhodobém tlaku přidali domácí druhou branku, vše nasvědčovalo k jasnému vítězství domácího celku. Druhá třetina začala přesilovou hrou a znovu brankou domácího celku, kteří do té doby soupeře k žádné šanci nepustili. Ovšem od té doby domácí nepochopitelně přistoupili na hru hostů a ze hry se stala neurovnaná podívaná. Tečovanou střelou tak hosté snížili a z přesilové hry na začátku třetí třetiny se dokonce dostali do jednobrankového odstupu. Domácí znervózněli a to bylo vidět i na přihrávkách a hlavně na celkové hře domácích. Od vyrovnání je zachránil domácí brankář Loukota , který na dvakrát zneškodnil hostující únik, což bylo asi pro tento zápas rozhodující neboť z další přesilové hry vysvobodil domácí hráče z nejistoty Pohl, který v přesilové hře zúročil nahození Dvořáka a tím opět dodal domácím patřičný klid. Tato branka měla ovšem daleko větší vliv na domácí psychiku, kteří od té doby opět získali převahu. V druhé polovině třetí třetiny domácí ještě dvakrát překonali hostující obranu a zcela zaslouženě získali druhé domácí vítězství.

 

Šerkovice - Mostiště 5:6 s.n.

Náměšť - V. Bitýška 6:2

Hrušky - Nedvědice 0:5 kontumačně

RH Centrum - Bulldogs 4:2

Boskovice - Zastávka 1:5