6.kolo

HLC BULLDOGS BRNO - HC VELKÁ BÍTEŠ "B"   6:9 (1:0)(4:6)(1:3)

Branky Velká Bíteš: Koukola Alois (Dočkal Ladislav), Koukola Alois (Dačev Petr), Dačev Petr (Koukola Alois, Rozmahel Tomáš), Dočkal Ladislav (Dačev Petr), Koukola Alois (Dačev Petr), Dočkal Ladislav (Vlček Zdeněk), Komínek David (Komínek Michal), Dačev Petr (Rozmahel Tomáš), Dačev Petr (Vlček Zdeněk)

Sestava: Loukota Jan - Dvořák, Komínek David, Komínek Michal, Dačev  - Marek, Dočkal, Koukola, Rozmahel,Vlček, Budín, Urbánek

Po serii domácích zápasů, Velká Bteš odehrála další kolo na ledě v Boskovicích proti domácím Bulldogům. Vstup do utkání se hostům vůbec nevydařil a po chybě v obraně hned inkasovali první branku. V dalším průběhu první třetiny se Bíteš dostávala do mnoha šancí, ale zatím bezchybného brankáře domácích nedokázali překonat. Jelikož domácí také nedokázali využít své šance, odcházelo se po prvním dějstvím do kabin za stavu 1:0 pro domácí.

V 2. třetině zápas pokračoval jak začal. Opět hned v úvodu Velká Bíteš inkasovala, ale naštěstí pro hosty netrvalo dlouho a přišla serie tří branek a stav na tabuly se obrátil. Ale ani toho se Bulldoci nezalekli, v oslabení a po zbytečném faulu Urbánka opět přetočili skóre na svoji stranu. Brankové přestřelce však nebyl konec, tentokrát však excelovala Bíteš nejprve dobře hrající Koukola srovnal a po Vlčkově postrčení se do samostatného nájezdu dostal Dočkal a svůj "blafák" v poslední sekundě 2. třetiny suveréně proměnil. Stav 5:6 pro hosty.

Jak už v tomto utkání bylo zvykem přišla rychlá branka od domácích hned v úvodu 3. třetiny. A skóre opět vyrovnáno. Až po střele z půlky hřiště od Davida Komínka, která domácímu brankáři prošla až do sítě se Bulldoci zhroutili a nedokázali brankově reagovat na tuto změnu skóre. Zato vynikající Dačev, který dokázal dobře bránit a podporovat útok, přidal další dvě branky a potvrdil vítězství a po serii porážek další dva body pro Velkou Bíteš.