4.kolo

HC VELKÁ BÍTEŠ - RH CENTRUM BRNO 2:7 (0:1)(1:3)(1:3)

Branky: Dočkal Ladislav (Pohl Jan), Urbánek Ondřej (Pohl Jan)

Vedoucí celek soutěže si přijel do Bíteše odvést další body. Začátek utkání však patřil domácím, kteří se dostávali do hodně slibných šancí, ovšem ani Urbánek ani Budín svoje velké příležitosti nevyužili. A tak přišel trest a pět minut před koncem první třetiny hosté zavřeli domácí v obraném pásmu a svůj tlak využili ve vedoucí branku. Na začátku druhého dějství vyrovnal parádní střelou pod víko Dočkal, ale od té doby už diktoval tempo jen soupeř. V krátkém sledu vstřelil tři branky a dál nutil bezzubé domácí k chybám. Stav po dvou třetinách tak byl 1:4. Brněnští i ve třetí třetině určovali tempo hry a zvyšovali i skóre až na hrozivých 1:7. Domácím se sice na konci zápasu ještě zásluhou Urbánka podařilo snížit na konečných 2:7, ovšem na jasné výhře hostů to už nemělo žádný vliv.

Sestava: Škoda Miroslav (53. Loukota Jan), Dačev, Komínek Michal, Řezáč, Rozmahel Zdeněk - Rozmahel Tomáš, Budín, Urbánek, Dočkal, Škoda, Komínek David, Pohl, Marek

Zastávka - Telč 5:4 po s.n.

Bulldogs - V. Bítýška 4:5

Náměšť - Křižanov 6:5

HHK V. Meziříčí B - Šerkovice 8:2