4.kolo

HLC BULLDOGS BRNO - HC VELKÁ BÍTEŠ "B" 4:2 (0:2)(0:1)(0:2)

Branky Velké Bíteše: Michal Marek (Ladislav Dočkal), Zdeněk Rozmahel (Petr Holík)

Sestava: Škoda - Pelikán, Řezáč, Dačev, Komínek Michal - Rozmahel Tomáš, Budín , Barák, Koukola , Dočkal, Marek, Holík Petr, Komínek David, Rozmahel Zdeněk

Hosté přijeli k utkání  se třemi kompletními řadami a v dobré herní pohodě. Hned od úvodu zápasu předváděli rychlý hokej s přesnou kombinací. K tomu přidali dobrou obranou fázi s rychlým přístupem k hráčům a tak domácí se ke gólovým šancím moc nedostávali. Proto první třetina skončila z pohledu domácích 0:2, kde druhý gól padl z přesilové hry. Ve druhé třetině domácí zrychlili tempo hry a třetinu vyhráli 1:0. Ve 2. min. třetí třetiny domácí skóre srovnali, a tak se začínalo od začátku. Hra byla již vyrovnaná, útočilo se na obě strany a oba brankáři ukázali své kvality. Sportovní štěstí se nakonec přiklonilo na stranu domácích. Ve 14. min. třetí třetiny vstřelil kapitán chytrou střelou po ledě třetí, a jak se ukázalo, vítězný gól. V samotném závěru si oba týmy vzaly oddechový čas - hosté aby se nadechli k závěrečné hře bez brankáře (v čase 58:55) a domácí aby si vydechli. Domácí nápor hostů ustáli, a vítězství pečetili gólem do prázdné branky v čase 59:59. Obě mužstva se věnovala pouze hokeji a tak se vylučovalo jen za běžné malé přestupky.

V.Bitýška - Šerkovice 5:6 po s.n.

Mostiště - Křižanov 5:4

Náměšť - Nedvědice 6:1

Zastávka - Hrušky 3:1

RH Centrum - Boskovice 10:0