4.kolo

HC VELKÁ BÍTEŠ "B" - HC NEDVĚDICE  4:5 (1:2)(2:1)(1:2)

Branky Velká Bíteš: Rozmahel Tomáš (-), Dočkal Ladislav (Dačev Petr), Pohl Jan (Holík Petr, Jabůrek Vladimír), Pohl Jan (trestné střílení)

Sestava: Los Josef - Loukota Jiří, Jabůrek, Komínek Michal, Dačev Petr, Komínek David, - Marek, Pohl, Holík, Rozmahel, Budín, Vlček, Urbánek, Dočkal, Koukola, Handl

Od začátku zápasu se domácí vrhli do útoku, ale již po minutě hry byli za přílišné útočení potrestáni brankou z brejku, kdy hosté proměnili první střelu na branku. To domácí nepoučilo a bezhlavě útočili dál, z dalšího přečíslení už hosté zvýšili na rozdíl dvou branek. Domácí se dostali zpět do hry ve svém oslabení, kdy Rozmahel vystihl nepřesnou přihrávku a po samostatném úniku snížil na rozdíl jediné branky. Ve druhé třetině se povedlo domácím vyrovnat, když hostující brankář propustil zdánlivě jednoduchou střelu od modré čáry. A když ještě každé mužstvo využilo přesilovou hru, byl stav po druhé třetině vyrovnaný 3:3. Ve třetí třetině nic nového – domácí útočili a hosté se dostávali k brejkům. Po dvou chybách a nedůrazu domácích před vlastním brankářem odskočili hosté už do dvoubrankového vedení a zdálo se být rozhodnuto. Na drama ale zadělal domácí Pohl, který sedm minut před koncem bez problémů proměnil trestné střílení a odstartoval tak útočnou smršť domácích. Ovšem ani závěrečná power play 6 na 4 branku nepřinesla a hosté si tak překvapivě odvážejí oba body. Nic nebyla platná ani střelecká převaha domácích, když hosty přestříleli 36:14.

Křižanov - Boskovice 4:3

Bulldogs - Šerkovice 11:3

Náměšť - RH Centrum 4:4

Mostiště - Zastávka 3:3

V. Bitýška - Hrušky 12:1