3.kolo

BK ZUBŘI BYSTŘICE NAD PERNŠTEJNEM - HC VELKÁ BÍTEŠ "B" 6:2 (4:0)(1:1)(1:1)

aktualizujeme

První domácí utkání Zubrů se odehrálo před slušně zaplněným stadionem. Od začátku utkání byli Zubři lépe hrajícím týmem, kdy se jako první prosadil Škorpík. Na 2:0 zvyšoval Bednář. Zubři v první třetině byli lepší na puku a po pěkné akci se prosadil Peňáz 3:0. V poslední minutě třetiny se ještě prosadil Ludvík a tak byl stav po úvodní třetině 4:0. Do druhé třetiny už Zubři nenastoupili v takovém tempu, jako do úvodní třetiny, hosté měli mnoho šancí oproti první třetině, ale ty vychytal domácí brankář.  Po chybě hostů se prosadil Šimon. Poté se prosadili také hosté a tudíž byl stav po druhé třetině 5:1. Ve třetí třetině se hrál podobný hokej jako v té druhé, Zubři měli spoustu šancí, ale mnoho jich neproměnili! Prosadil se až v přesilové hře Koželuh. Domácí inkasovali také po jedné brance, takže Zubři zaslouženě zvítězili 6:2.