3.kolo

HC SOKOL KŘIŽANOV - HC VELKÁ BÍTEŠ "B"  2:9 (1:0)(1:5)(0:4)

Branky Velká Bíteš: Pohl Jan (Holík Petr), Budín Oto (Pospíšil Miroslav), Rozmahel Tomáš (Pospíšil Miroslav), Pospíšil Miroslav (Rozmahel Tomáš), Handl Marek (Dočkal Ladislav), Pospíšil Miroslav (Komínek David), Pohl Jan (-), Marek Michal (Pohl Jan), Marek Michal (Pohl Jan)

Sestava: Loukota Jan - Loukota Jiří, Jabůrek, Komínek Michal, Komínek David, Urbánek, Dvořák - Marek, Pohl, Holík, Rozmahel, Budín, Pospíšil, Handl, Dočkal, Koukola

Ve třetím kole na sebe narazili domácí Křižanov a hosté z Velké Bíteše. Domácí nastoupili pouze s devíti hráči, kdežto hosté přijeli v nabité sestavě s patnácti hráči. První třetinu ovládal hostující tým, kdy domácí přehrával a vytvářel si gólové příležitosti. Jenomže opět ztroskotával v koncovce a tak se překvapivě vedení ujal Křižanov, když využil dvojnásobnou přesilovou hru. Stav 1:0 vydržel do konce 1. třetiny.

Krátce po začátku druhé části sice hosté vyrovnali, ovšem po zmatku v obranné třetině opět inkasovali. Potom už ale začali hru ovládat hráči Velké Bíteše. Nejprve stav srovnali a poté se po krásné kombinaci až do prázdné brány ujali vedení 3:2. Do konce třetiny přidali ještě další dvě branky.

Třetí třetina byla naprosto v režii hostů. Ti postupně navyšovali skóre až na konečných 9:2. I přes špatný začátek si tak hosté odvážejí dva body za jasné a povinné vítězství.

Tatran Hrušky - SK Mostiště 6:7

Veverská Bitýška - HC Nedvědice 6:1

Náměšť nad Oslavou - HC Zastávka 12:3

RH Centrum Brno - Bulldogs Brno 4:4

SK MInerva Boskovice "B" - TJ Šerkovice 6:5