21.kolo

HC VELKÁ BÍTEŠ "B" - TATRAN HRUŠKY 4:2  (1:1)(1:1)(2:0)

 

Branky Velká Bíteš: Rozmahel Tomáš (Pohl Jan), Dočkal Ladislav (Budín Oto),  Komínek David (Komínek Michal, Budín Oto), Rozmahel Tomáš (Budín Oto, Jabůrek Vladimír)

Sestava: Loukota Jan  - Jabůrek, Dačev, Komínek Michal, Loukota Jiří  - Rozmahel, Pohl, Dočkal, Marek, Budín, Komínek David, Vlček, Dvořák

 

Když domácí vstřelili první branku zápasu již po pěti vteřinách hry, jen málokdo věřil, že ze zápasu bude drama až do konce. Domácí měli v průběhu první třetiny mírnou převahu, ovšem ta se vytratila při jejich přesilové hře, když hostující Uher využil zaváhání domácího obránce a ukázkově zakončil situaci dva na jednoho. Druhá třetina začala nenápadnou střelou hostujícího Holoubka, která prošla domácímu brankáři pod betonem a hosté rázem vedli. A byli to domácí, kteří museli dotahovat. Vyrovnat se podařilo Dočkalovi v polovině utkání, když zakončil rychlou souhru s Budínem. Do třetí třetiny šli domácí s odhodláním zápas rozhodnout a první krok udělali ve 45. minutě, kdy se do černého trefil David Komínek. Hosté se ovšem nevzdávali a několikrát nebezpečně ohrozili domácího brankáře. Na konci zápasu si ještě hosté vzali oddechový čas, ale ani ten jim k vyrovnání zápasu nepomohl. Domácí se ubránili a půl minuty před koncem ještě zpečetil domácí vítězství svojí druhou brankou Rozmahel. I přes minimální počet hráčů hosté předvedli sympatický výkon a jen více štěstí jim chybělo k tomu, aby si nějaký bod z Bíteše odvezli. 

Náměšť - Nedvědice 9:1

Mostiště - Bulldogs 5:7

Boskovice - V. Bitýška 2:8

Křižanov - Zastávka 4:2

RH Centrum - Šerkovice 11:0