2.kolo

HHK VELKÉ MEZIŘÍČÍ "B" - HC VELKÁ BÍTEŠ "B" 3:5 (1:1)(2:2)(0:2)

Branky: Burian Pavel (Marek Michal), Rozmahel Tomáš (Budín Oto, Rozmahel Zdeněk), Dočkal Ladislav (Škoda Jiří), Škoda Jiří (Dočkal Ladislav), Škoda Jiří (Dačev Petr, Komínek David)

 

Sestava: Škoda Miroslav (Loukota Jan) - Dačev, Loukota Jiří, Řezáč, Rozmahel Zdeněk - Burian, Budín, Rozmahel Tomáš - Dočkal, Škoda, Vlček - Marek, Komínek David

 

Ve druhém kolo Bíteš čekalo derby s rezervou Velkého Meziříčí. Bíteš vyrukovala na Meziříčí se změnami. V brance dostal možnost Miroslav Škoda a v útoku s nepřehlédnutelným Jiřím Škodou. Naopak chyběli Petr Holík a potrestaný Michal Komínek Do utkání Bíteš vstoupila aktivněji a dostala se do dobrých příležitostí, ale zůstaly nevyužity. Až ke konci první části hry v přesilovce se  obtočil kolem brány Burian, a jeho přihrávku si domácí obránce srazil do vlastní branky. Jenže o chvilku později, domácí také dokázali využít přesilovou hru a do kabin se šlo za srovnaného stavu. V druhé třetině opět Bíteš vedla, když Budínovu přihrávku přetavil v branku Tomaš Rozmahel. Po hrubém faulu Buriana, který dostal pětiminutový trest a musel se poroučet do šatny, domácí skóre otočili. Od té doby začal excelovat nejvyšší hráč na hřišti Jiří Škoda.  Do konce třetiny stačil předložit idealní přihrávku Dočkalovi, který srovnal. A po druhé přestávce důrazem dostal puk za mezříčského brankáře. Druhý gól vstřelil pohotovou střelou z mezi kruhy a Bíteš vedla o dvě branky. A když druhý Škoda v brance tři minuty před koncem lapil skokem skoro jistý gól, odvezli si bítešští hráči první 3 body v sezóně. 

 

Zastávka - Náměšť nad Oslavou 3:10

Veverská Bitýška - Telč 6:2

Křižanov - Šerkovice 7:8

Bulldogs Brno - RH Centrum Brno 0:11