2.kolo

HC MINERVA BOSKOVICE "B" - HC VELKÁ BÍTEŠ "B"   5:2   (2:1)(0:0)(3:1)

Branky Velké Bíteše: Oto Budín (Petr Souček), Oto Budín (Jakub Barák, Milan Dvořák)

Sestava: Jan Loukota - Dvořák, Dačev, Rozmahel Zdeněk, Souček - Rozmahel Tomáš, Budín, Koukola ,Barák, Dočkal, Marek, Vlček

Další zápas venku odehrála Velká Bíteš na ledě Boskovic a to s rezervou místního klubu. Utkání bylo od začátku vyrovnané, přesto šťastnější v koncovce byli Boskovice. Na obouch stranách bylo vidět neuvěřitelně mnoho šancí. Minerva po první třetině dokázala přetavit z šancí dva góly, Bíteš se dotáhla na svého soupeře jedním gólem v oslabení. Druhá třetina opět nabídla plno gólových příležitostí, ovšem mizerná koncovka, převážně u hostujícího týmu, nechala skóre po dvouch třetinách stejné 2:1. Ve třetí třetině opět začali padat branky, jenže převážně do té bítešské. Nešťastný puk nahozený na bítešského brankáře od červené čáry, propadl do sítě a to se zlomilo vaz Bítešákům. Poté inkasovali další dvě branky. Kosmetickou úpravu udělal na konci zápasu nejlepší hráč hostujícího celku Budín.

Křižanov - Šerkovice 1:9

V. Bitýška - Nedvědice 13:2

Mostiště - Bulldogs 3:8

Náměšť - Zastávka 11:3

Hrušky - RH Centrum 4:9