2.kolo

HC VELKÁ BÍTEŠ"B" - TJ ŠERKOVICE 3:3 (2:1)(1:2)(0:0)

Branky Velká Bíteš: Dočkal (Holík), Budín (-), Budín (Komínek Michal)

Sestava: Loukota Jan - Jabůrek, Urbánek, Komínek Michal - Marek, Dočkal, Holík, Vlček, Budín, Rozmahel, Koukola, Pohl, Komínek David

Ve druhém kole narazili domácí hokejisté Velké Bíteše na soupeře ze Šerkovic. Od začátku zápasu bylo vidět, že chtějí poprvé v sezóně bodovat. Vytvořili si několik slibných šancí a nakonec i jednu proměnili. Ovšem pak přišla série zbytečných vyloučení na straně domácích a logicky také trest v podobě vyrovnávajícího gólu. Těmito oslabeními se hra téměř vyrovnala, přesto však domácí odcházeli do kabiny ve vedení 2:1, když několik vteřin před koncem 1. třetiny brankář Šerkovic pustil střelu z půlky hřiště.

Ve druhé třetině domácí navázali na tlak z úvodu zápasu, vytvořili si několik šancí a zvýšili stav na rozdíl dvou branek. Pod vlivem zdánlivé spokojenosti však domácí polevili, což vedlo k vyrovnání hry a to i výsledku. Po 2. třetině tak bylo skóre nerozhodné 3:3.

Závěrečná třetina byla několikrát přerušována nedovolenými zákroky na obou stranách. Přesto se domácí snažili urvat první vítězství. Šancí na dva body si vytvořili několik, ovšem je neproměnili. Hostující brankář podržel svůj tým i při závěrečném tlaku domácích v přesilovce pět na tři. Zápas tedy skončil nerozhodně 3:3.

Sokol Křižanov - HC Nedvědice 6:5

SK Minerva Boskovice - RH Centrum Brno 2:8

HC Zastávka - Bulldogs Brno 3:3

Náměšť nad Oslavou - Tatran Hrušky 7:2

SK Mostiště - Veverská Bitýška 2:8