17.kolo

HLC BULLDOGS BRNO - HC VELKÁ BÍTEŠ "B" 5:9 (3:1)(2:6)(0:2)

branky: Budín (Burian), Dačev (Jabůrek), Rozmahel T. (Budín), Rozmahel T. (Budín), Rozmahel Z. (Marek), Holík (Pohl), Škoda (Dačev), Dačev (Rozmahel Z., Pohl), Dočkal (Pohl, Dačev)

Sestava: Loukota Jan - Dačev, Jabůrek, Komínek Michal, Komínek David, Urbánek - Holík, Budín, Rozmahel Tomáš - Burian, Pohl, Dočkal - Rozmahel Zdeněk, Škoda Jiří, Marek

V předposledním kole se v Boskovicích urodila neuvěřitelná přestřelka. Buldoci úmí své nabídnuté šance skoro vždy proměnit. Velká Bíteš se opět trápila v neproměňování brankových příležitostí. Po první třetině se šlo do kabin za stavu 3:1 pro domácí. Ve druhé třetině domácí zvýšili už na rozdíl tří branek, ale poté začal brankostroj Bíteše. V rychlém sledu napadaly do branky Buldoků čtyři branky a bíteš rázem vedla. Buldoci ještě vyrovnali, ale dalšími dvěma trefami se hosté uklidnili a obrátili stav po dvouch třetinách na 5:7. Poslední část hry se hra uklidnila, a až na dva zásahy hostů, už nic zajímavého se nestalo. Na rozdělení dvojic si stále musíme počkat. Poslední kolo rozhodne o konečném umístění a rodělení dvojic do play off. Velká Bíteš bude hostit v neděli  Sokol Křižanov, který bude chtít urvat nějaký bod a udržet si osmé místo v tabulce.

Křižanov - Telč 3:9

Zastávka - HHK V. Meziříčí B 10:5

V. Bítýška - Šerkovice 10:3

Náměšť - RH Centrum 5:2