17.kolo

SOKOL KŘIŽANOV - HC VELKÁ BÍTEŠ "B" 7:8 po samostatných nájezdech (2:2)(2:2)(3:3)

Branky: Burian Pavel, Pohl Jan (Komínek Michal), Dvořák Milan (Holík Petr), Dočkal Ladislav (Pohl Jan, Marek Michal), Dočkal Ladislav (Komínek David, Pohl Jan), Dvořák Milan (Pohl Jan, Marek Michal), Dočkal Ladislav (Pohl Jan, Budín Oto), rozhodující samostatný nájezd Dačev

V deseti hráčích, ale s jasným cílem urvat 3 body proti poslednímu Křižanovu. To však bychom museli předvádět úplně jinou hru. Sice jsme poměrně brzo vedli 2:0 a nic nenasvědčovalo tomu, že ze zápasu bude neskutečné drama. Domácí však snížili při přesilovce a vyrovnali po hrubkách bítešských hokejistů ještě do konce třetiny. Stejná písnička probýhala i ve druhé části hry. Bíteš stále vedla, ale o vedení se připravovala až neuvěřitelnými hrubkami. Po dvouch třetinách 4:4. V Posledním dějstvím se chyby nakupily na bítešské straně a Křižanov káždé nabídnuté šance dokázal využít. Necelých 9 minut před koncem zápasu to bylo 7:4 pro domácí. Hosté si vzali oddechový čas a po tomto Time outu nastoupil úplně jiný tým. Dobrým pohybem a hlavně využití brankových příležitosti srovnal a dokonce mohl pomýšlet na výhru. Křižanov v normální hrací době branku už neinkasoval. Prolomení proher po samostatných nájezdech skončilo, když Dačev v páté serii blafákem proměnil a Škoda zlikvidoval následný nájezd domácího hráče. Utrápené vítězství za dva body, ale můžem být za ně rádi.

Mostiště -Šerkovice 8:7

V. Bitýška - Náměšť 7:6