16.kolo

HC NEDVĚDICE - HC VELKÁ BÍTEŠ "B" 2:3 (1:3)(0:0)(1:0)

Branky: Holík Petr (Marek Michal), Vlček Zdeněk (Dočkal Ladislav, Pohl Jan), Rozmahel Zdeněk (Dvořák Milan, Komínek David)

Sestava: Budín - Rozmahel Zdeněk, Dvořák, Dačev, Komínek Michal - Holík, Pohl, Vlček - Dočkal, Komínek David, Marek, Burian

Do Nedvědice jsme odjížděli zřejmě k poslednímu utkání winter classic. Nic jednoduchého nás nečekalo domácí obrali pár favoritů o body a my přijeli do Nedvědice s respektem k soupeři. Však kvalita soupeře nebyla jediným problémem, jak získat získat 3 body. Při rozcvičce se nám zranil náš jediný brankář Honza Loukota a do brány se musel postavit náš nejlepší střelec Oto Budín, který jako jediný měl brankářskou výstroj někdy na sobě. A když domácí ve čtvrté minutě poprvé vystřeli na bránu, vypadalo to na pěkný debakl. Jenže disciplinovaností a dobrým bruslením jsme našeho soupeře přehráli a dokázali v první třetině otočit skóre na 3:1. Nedvědice se dostávala k šancím jen sporadicky. Ve druhé třetině se nic podstatného nestalo. V poslední části hry domácí po chybě hostující obrany vsítili kontaktní gól bylo zaděláno na drama. Bíteš však potvrdila svou momentální formu a celkem v poklidu si pohlídala vítězství. O skvělou podporu se starali vynikající fanoušci hostů. Kdo se tohoto utkání zúčastnil, který měl tak zajímavý průběh, tak si také je určitě musí vrýt do paměti pod slovem nezapomenutelný.

Šerkovice - Boskovice 6:4

RH Centrum - Zastávka 10:0

Bulldogs - Hrušky 8:7

Náměšť - Křižanov 6:3 ukončeno v 53. minutě po inzultaci rozhodčího

Mostiště - V. Bitýška 5:2