16.kolo

SK MINERVA BOSKOVICE "B" - HC VELKÁ BÍTEŠ "B" 3:5  (1:0)(1:3)(1:2)

Branky Velká Bíteš: Jabůrek Vladimír (Pohl Jan), Rozmahel Tomáš (Budín Oto, Komínek Michal), Budín Oto (Dočkal Ladislav), Pohl Jan (Komínek David), Budín Oto (Holík Petr

Sestava: Loukota Jan - Loukota Jiří, Komínek Michal, Jabůrek, Dvořák - Rozmahel, Pohl, Dočkal, Urbánek, Budín, Holík, Komínek David

Na Zimním stadioně v Boskovicích se odehrála další bitva o dva body do tabulky okresního přeboru. Velká Bíteš měla domácímu celku co oplácet, za porážku ve Velké Bíteši. Ze začátku zápasu nastoupili domácí, kteří měli pár přiležitostí využít své šance ke skórování, jenže vše ztroskotalo na brankáři Loukotovi. Poté se osmělili i hosté, ale ani oni nedokázali vsítit branku. Nakonec přeci jen se neodcházelo do kabin za nerozhodnutého stavu. To domácí hráč napřáhl od modé a s pomocí teče puk dopravil do sítě 1:0 pro Boskovice.

Do druhé třeitiny hosté vlétli na svého soupeře a po krásné přihrávce Pohla v přesilové hře vyrovnal Jabůrek. Poté si vzal slovo Budín, nejprve přichystal branku Rozmahelovi a o chvíli později i on se zapsal do střelecké listiny. Boskovice v ten moment svému soupeři stíhali pouze v přesilových hrách a jednu z nich dokázali po schrumáži před brankou využít. Přesto Bíteš mohla po druhé třetině odcházet z dvoubrankovým náskokem, ale Budín odmítl vstřelit branku z trestného střílení, a tak domácí stále živili šance na úspěch.

Vyrovnání boskovických hokejistů hned ze začátku třetiny, bítešské hráče nezaskočilo a po využité přesilovce šli znovu do vedení. Vše zakončil svým druhým gólem Budín a prodloužil serii HC bez porážky na 7 zápasů.

Nedvědice - Hrušky 2:5

V. Bitýška - Zastávka 3:5

Mostiště - RH Centrum 4:5

Křižanov - Bulldogs 5:5

Náměšť - Šerkovice 0:0