15.kolo

HC VEVERSKÁ BITÝŠKA - HC VELKÁ BÍTEŠ "B" 3:0 (1:0)(0:0)(2:0)

Sestava: Loukota Jan (Škoda Miroslav) - Dačev, Jabůrek, Rozmahel Zdeněk, Loukota Jiří - Dočkal, Pohl, Holík, Rozmahel Tomáš, Škoda Jiří, Dvořák, Urbánek, Komínek David, Marek

V minulých kolech bojovností a dobrým bruslením Bíteš předčila své soupeře, ale to vymezlo s prvním hvizdem sobotního zápasu proti Veverské Bitýšce. Výborně takticky připravená Bitýška nepouštěla Bíteš do žádných šancí a sama kombinovala v útočném pásmu svého soupeře. Dokázala se prosadit, ale až na konci první části. Po chybě bítešské obrany se poprvé trefil Hakl. Ve druhé třetině opět stejný scénář ospalá Bíteš a soupeř, který si tvořil šance. Klíčový moment nastal zřejmě v dvouminutové přesilovce 5 na 3, kdy bítešští ani jednou neohrozili brankáře hostí. Jelikož se netrefili ani domácí, šlo se do kabin za stavu 1:0 pro Veverskou Bitýšku. Třetí třetina nabídla pár nadějných příležitostí utkání vyrovnat, ale bylo jich tak málo a hlavně neměli gólové parametry. Zato Bitýška dokázala zužitkovat chyby hostů a vstřelila nemohoucím bítešským hokejistům další dvě branky. V souboji o páté místo si připsali zaslouženě 3 body.

Telč - Bulldogs 9:5

Křižanov - Zastávka 1:4

Náměšť - HHK V. Meziříčí B 4:3

Šerkovice - RH Centrum 1:12