15.kolo

HC VELKÁ BÍTEŠ "B" - HLV BULLDOGS BRNO 10:3 (1:1)(4:1)(5:1)

Branky: Komínek Michal (Dačev Petr, Burian Pavel), Loukota Jiří (Komínek David, Burian Pavel), Vlček Zdeněk (Dačev Petr), Dočkal Ladislav (Budín Oto), Pohl Jan (Dačev Petr), Burian Pavel (Budín Oto), Budín Oto (Dočkal Ladislav), Budín Oto (Marek Michal), Budín Oto (Komínek David, Burian Pavel), Burian Pavel (Budín Oto)

 

Sestava: Loukota Jan-Komínek Michal, Dačev, Dvořák, Loukota Jiří,- Holík, Budín, Vlček-Dočkal, Pohl, Marek-Komínek David, Burian

Hosté sužovaní velkou marodkou přijeli s minimálním počtem hráčů, což mělo odvetu domácím značně ulehčit. Ovšem hosté dodržovali jasnou taktiku – bránit a vyrážet do rychlých brejků. To jim během 3 minut první třetiny přineslo tři velké šance a k tomu jeden faul, po kterém Jirásek proměnil nařízené trestné střílení. Domácí se trápili a do šancí se příliš nedostávali. Až se jim z nenápadné akce podařilo vyrovnat a po první třetině byl stav nerozhodný. Druhá třetina začala přesilovou hrou hostí, kterou přesnou střelou pod víko proměnil Pospíchal. Rozhodující momenty utkání přišly v polovině zápasu, kdy domácí třemi brankami v rozmezí snad jedné minuty otočili stav utkání. A když na konci třetiny přidal pátou branku Pohl, bylo o utkání rozhodnuto. Ve třetí třetině už hostům došly síly a domácí jen navyšovali skóre. Zasloužené vítězství pro domácí.

 

Šerkovice - V. Bitýška 1:6

Křižanov - Mostiště 3:11

Nedvědice - Náměšť 2:8

V. Bíteš - Bulldogs 10:3

Hrušky - Zastávka 3:5

Boskovice - RH Centrum 5:13