13.kolo

RH CENTRUM BRNO - HC VELKÁ BÍTEŠ ''B'' 3:4 (1:0)(1:2)(1:2)

Branky: Budín Ota (Vlček Zdeněk, Rozmahel Zdeněk), Rozmahel Zdeněk (Rozmahel Tomáš), Dočkal Ladislav (Komínek David), Dočkal Ladislav (-)

 

Sestava: Loukota Jan (Škoda Miroslav) - Jabůrek, Dačev, Komínek Michal, Rozmahel Zdeněk - Rozmahel Tomáš, Komínek David, Burian, Dočkal, Budín, Vlček, Řezáč, Škoda Jiří, Marek

 

V normální hrací době celek RH Centrum ještě neprohrál a vše tomu nasvědčovalo i v úvodu utkání. Hráčí Brna měli jasnou převahu. Boužel pro domácí z velkého tlaku vytěžili jen jednu branku. V ostatních šancích je vychytal skvělý Loukota a nebo jim nepřálo štěstí. Hosté se osmělili, až ve druhé třetině. A po první vážnější šanci vyrovnal Budín. Brno vyrovnávací branka zaskočila a hra se pomale vyrovnávala. Přesto do nebezpečnějších šancí se dostávali domácí. RH Centrum se dostalo ještě jednou do vedení v polovině druhé třetiny. Bíteš reagovala vyrovnávací brankou v přesilové hře z hole Zdeňka Rozmahela. V poslední části hry si dobrým pohybem tvořili tlak hosté a domácí faulovali. Přesilové hry, ale nevyužili. Až po chybě domácího obránce, se do samostatného úniku dostal Dočkal a bekhendovým blafákem poslal poprvé Bíteš do vedení. Jenže necelé dvě minuty po vstřelené brance se nejlépe zorientoval na brankovišti brněnský Badín a vyrovnal. Brno se nechtělo spokojit s remízou a vrhlo se do útoku. Po zblokované střele brněnského obránce se dostal opět Dočkal do úniku dvanáct vteřin před koncem rozhodl o výhře Bíteše. Týmové a bojovné pojetí hry tentokrát zaskočilo zkušenějšího, lepšího a hokejovějšího soupeře.

 

Telč - Zastávka 5:2

V. Bítýška - Bulldogs 9:3

Křižanov - Náměšť 1:11

Šerkovice - HHK V. Meziříčí B 1:7