13.kolo

HC VELKÁ BÍTEŠ "B" - SK MINERVA BOSKOVICE "B" 6:2 (3:1)(0:1)(3:0)

Branky: Dočkal Ladislav (Pohl Jan, Rozmahel Tomáš), Pohl Jan (Dočkal Ladislav, Rozmahlel Tomáš) Dočkal Ladislav (Rozmahel Tomáš, Pohl Jan), Pohl Jan (Rozmahel Zdeněk) Pohl Jan (Dačev), Budín Oto (-)

 

Sestava: Loukota Jan - Dačev, Rozmahel Zdeněk, Dvořák, Komínek Michal, Řezáč - Vlček, Budín, Holík Petr - Rozmahel Tomáš, Pohl, Dočkal, Marek, Komínek David, Burian

Domácí začali hodně odvážně a již po dvou minutách vedli o dvě branky, a když o další dvě minuty později přidali třetí, nikdo nepochyboval o domácím vítězství. To jakoby domácí hráče hodně uklidnilo a hra se vyrovnala. Sice měli stále více ze hry, ovšem hosté začali hrozit z protiútoků a z jednoho se jim podařilo snížit. Domácí znervózněli a začali chybovat a následovalo i domácí oslabení. Dvě oslabení domácí ještě ustáli, ovšem to další na začátku druhé třetiny už ne a rázem to bylo jen o jednu branku. Ve hře měli v tu chvíli mírně navrch hosté a jen nepřesná střelba a výborný výkon domácího brankáře zabránil vyrovnání. Třetí třetina začala náporem domácích a veledůležitou brankou Pohla, který v přesilovce lehce přetlačil hostujícího obránce a opět vrátil domácím dvoubrankové vedení i klid. V tuto chvíli již hostům hrajícím jen na dvě pětky docházely síly a do útoku se dostávali spíše sporadicky. Naopak domácí využívali chyb a hlavně nedisciplinovanosti hostů a navyšovali skóre, které se minutu před koncem nejen díky domácímu Budínovi zastavilo na šesti brankách. Domácí tak hostům oplatili porážku z druhého kola soutěže a zaslouženě si připsali tři body do tabulky.

 

 

Šerkovice - Křižanov 5:1

Nedvědice - V. Bitýška 1:4

Bulldogs - Mostiště 14:6

Zastávka - Náměšť 3:6

RH Centrum - Hrušky 9:2