12.kolo

HC Velká Bíteš B – TJ Šerkovice 3:1  (1:0,0:1,2:0)

Branky: Burina Pavel (Škoda Jiří), Škoda Jiří (Burian Pavel, Holík Petr), Burian Pavel (Budín Ota)

Sestava: Škoda Miroslav (Loukota Jan) - Dačev, Jabůrek, Komínek Michal, Řezáč, Urbánek, Rozmahel Zdeněk - Holík, Budín, Škoda, Burian, Dočkal, Rozmahel Tomáš, Vlček, Komínek David, Marek

Zápas s Šerkovicemi vůbec neodpovídal postavení týmů v tabulce. Byl to právě poslední celek tabulky, který si převážně v útočném pásmu domácích budoval převahu. Všechny pokusy však likvidoval vynikající Škoda. Bíteš moc šancí neměla, pokud se do šance dostala, stál v brance hostí těžko překonatelný Tuháček. Do kabin přesto šli s jednobrankovým vedením domácí, když využili přečíslení 2-1, Škoda předložil přihrávku Burianovi a ten poslal Bíteš do vedení. V druhé třetině se hra vyrovnala a více ze hry měli spíše domácí hokejisté. Ovšem branku vstřelili pouze hosté, když hrubou chybu domácích potrestal Moučka. Po dvou třetinách se šlo do kabin za vyrovnaného stavu. Ve třetí třetině dominovali oba brankáři, kteří předváděli vynikající zákroky i s notnou dávkou štěstí. V polovině třetiny se povedlo domácímu Škodovi dorazit odražený puk do branky a strhl vedení na stranu domácích. Šerkovice měli šanci vyrovnat v závěru utkání, kdy hráli přesilovou hru, kterou ještě zdvojnásobili odvoláním brankáře. Při této převaze měli obrovskou šanci, ale hostující obránce netrefil prázdnou branku a při další střele se puk otřel jen o břevno. Sedm sekund před koncem přidal svoji druhou branku domácí Burian a Bíteš tak vydřela se štěstím tři body.

HHK V. Meziříčí B - Telč 2:6

RH Centrum - Křižanov 9:0

Bulldogs - Náměšť 4:5

Zastávka - V. Bítýška 3:4