HC VELKÁ BÍTEŠ "B" - HHK VELKÉ MEZIŘÍČÍ "B" 3:4 po samostatných nájezdech (1:0)(1:1)(1:2) - (1:2)

branky: Budín Oto (Urbánek Ondřej), Pohl Jan (Urbánek Ondřej, Dočkal Ladislav), Dočkal Ladislav (Pohl Jan, Rozmahel Tomáš)

Sestava: Loukota Jan (Škoda Miroslav) - Urbánek, Jabůrek, Komínek Michal, Komínek David - Burian, Budín, Marek, Dočkal, Pohl, Rozmahel, Škoda, Řezáč

V posledním kole kalendářního roku 2013 na sebe narazila mužstva z nedalekých měst. Vzájemná rivalita byla patrná od první minuty utkání. V úvodní třetině se hrál rychlý, pohledný hokej se šancemi na obou stranách. Branku však vstřelili pouze domácí, když Budín dorazil za záda hostujícího brankáře vlastní střelu. Ve druhé třetině obě mužstva přitvrdila a velmi přibylo osobních soubojů. Některé byly až za hranicí nedovoleného zákroku. Stále se hrál otevřený hokej. Nejprve se hostům podařilo vyrovnat střelou do šibenice. Za domácí dokázal využít přesilovku Pohl. Třetí třetina pokračovala ve stejném duchu. Mnoho osobních soubojů, gólové příležitosti. Hosté opět srovnali. A opět přesnou střelou do šibenice. Vedení na stranu domácích vrátil Dočkal bekhendovým blafákem. Chvílemi až zbytečně vyhrocené utkání vyvrcholilo v 57. minutě, kdy domácí hráč poslal k ledu nedovoleným zákrokem hostujícího obránce. Ten náraz neustál a bohužel musel být odnesen na nosítkách. Naštěstí byl při vědomí a vše snad dobře dopadne. Do konce utkání hráli hosté přesilovku. Tu také využili a vyrovnali tak na konečných 3:3. V samostatných nájezdech hosté přidali druhý bod.

Telč - V. Bítýška 2:3

Náměšť - Zastávka 6:5

RH Centrum - Bulldogs 11:0

Šerkovice - Křižanov 4:8