11.kolo

HC VELKÁ BÍTEŠ "B" - TATRAN HRUŠKY 6:3 (3:1)(2:2)(1:0)

Branky: Rozmahel Tomáš (Komínek David), Burian Pavel ( Budín Oto, Dvořák Milan), Budín (Dačev Petr), Burian Pavel, Budín Oto (Burian Pavel), Holík Petr (Vlček Zdeněk)

 

Sestava: Loukota - Dačev,Komínek Michal, Dvořák, Pelikán, Rozmahel Zdeněk - Holík, Budín, Vlček, Dočkal, Pohl, Rozmahel Tomáš, Burian Pavel, Komínek, Marek

Opatrný začátek narušili již v páté minutě hosté, kteří šli do vedení díky šikovné individuální akci hostujícího kapitána. Za domácí vyrovnával o šest minut později Rozmahel, který dorazil nepovedenou střelu a částečně tak domácí zklidnil. O dvě minuty později strhla vedení na domácí stranu nová posila Burian, který zakončil rychlý protiútok. A když se v samém závěru trefil po samostatném úniku Budín, odcházeli do kabin o hodně spokojenější domácí. Druhá třetina začala náporem domácích, z čehož vytěžil druhou branku v zápase Burian, který si našel odražený puk a zvýšil na rozdíl tří branek. Hosté se nevzdali, přitvrdili hru a z přesilové hry znovu snížili. Hra v tomto úseku byla víceméně vyrovnaná a čekalo se na chybu. Té se dopustili jako první hosté a Budín bez větších potíží opět navýšil vedení domácích. Ovšem na konci třetiny znovu z přesilové hry hosté snížili a do třetí třetiny se šlo pouze s dvoubrankovým rozdílem. Ve třetí třetině se sice hosté snažili s výsledkem ještě něco udělat, ale domácí je dobrou obranou k ničemu vážnějšímu nepustili a naopak ještě jednu branku po nedůrazu hostující obrany přidali. Z vítězství se tak radovali domácí, kteří přeci jen byli o trošku hokejovější a hlavně důraznější při zakončování.

Nedvědice - Šerkovice 5:4

Křižanov - Bulldogs 2:7

Zastávka - V. Bitýška 1:6

Mostiště - Boskovice 5:2

Náměšť -RH Centrum 7:6 po samostatných nájezdech