11.kolo

HC VELKÁ BÍTEŠ "B" - HC ZASTÁVKA 4:0 (1:0)(2:0)(1:0)

Branky Velká Bíteš: Pohl Jan (Jabůrek Vladimír), Dočkal Ladislav (Pohl Jan), Pohl Jan (Komínek David), Pohl Jan (Rozmahel Tomáš, Řezáč Roman)

 

Sestava Velká Bíteš: Los - Jabůrek, Dačev, Komínek Michal, Řezáč Roman, Loukota Jiří - Rozmahel, Pohl, Dočkal, Koukola, Budín, Holík, Komínek David, Urbánek, Marek

 

Zápas dvou sousedů v tabulce byl z počátku velice vyrovnaný, počáteční tlak domácích utlumila přesilovka hostů 5 na 3, ovšem domácí se bez větších problémů ubránili. O chvíli později měli stejnou příležitost i domácí, ale naložili s ní ještě hůře jak hosté. Dlouho se pak hrálo bez výraznějších příležitostí na obou stranách, když z nenápadné akce otevřel skóre utkání Pohl, který se výborně zorientoval před hostující brankou. Začátek druhé třetiny opět patřil domácím a po nedůrazu před vlastní brankou dorážel do prázdné branky Dočkal. Hra se pak opět vyrovnala, hosté se snažili útočit, ovšem přes zlepšenou domácí obranu se prosazovali jen velice těžce. V polovině třetiny dostali hosté opět příležitost v podobě přesilové hry 5 na 3, a to dokonce dvakrát po sobě, ovšem ani jedna brankou neskončila, největší příležitost zlikvidoval dnes nepřekonatelný domácí brankář Los. Naopak ve vlastním oslabení se za hostující obranu dostal Pohl a suverénně zvýšil už na rozdíl tří branek. Ve třetí třetině měli domácí mírnou převahu, v přesilové hře nastřelili tyčku, ale branku vstřelil až domácí Pohl, který tak zkompletoval hattrick. Závěr utkání se odehrál za častého vylučování, domácí však už nic neponechali náhodě a zaslouženě si vychutnali první domácí vítězství a v tabulce se přiblížili svému soupeři na rozdíl dvou bodů.

 

 

Šerkovice - Nedvědice 4:3

Křižanov - RH Centrum 1:7

Hrušky - Boskovice 1:1

Bulldogs - V. Bitýška 7:7

Náměšť - Mostiště 9:5