TATRAN HRUŠKY - HC VELKÁ BÍTEŠ "B" 6:7 (2:0)(1:4)(3:3)

Branky: Rozmahel 2x, Pohl , Urbánek, Koukola, Holík, Dačev

Asistence: Pohl 2x, Budín, Dvořák, Rozmahel, Urbánek

Sestava: Loukota Jan - Dvořák, Dačev, Komínek M., Řezáč, Loukota - Rozmahel, Pohl, Holík, Koukola, Budín, Urbánek.

Boj o 9. místo mezi domácím týmem Hrušky a hostujícím z Velké Bíteše rozhodně nebyl šlágrem 10. kola, ale pro hosty to bylo důležité utkání. Jenomže v první třetině platil již tradiční scénář posledních bítešských zápasů: tlak na soupeře, neproměněné šance, chyby v obraně. Výsledkem bylo skóre 2:0 pro domácí.

Ve druhé třetině se s góly doslova roztrhl pytel a hosté dokázali otočit skóre na 4:3. Nejprve snížil Rozmahel, střídání na to hosté opět odskočili na rozdíl 2 branek. Krátce potom opět snížili hosté, jmenovitě Pohl. Vyrovnal Urbánek a obrat ve 4. minutě 2. třetiny dovršil Koukola. Druhá třetina tedy skončila stavem 4:3 pro hosty z Velké Bíteše.

Závěrečná třetina přinesla několik zvratů ve skóre. Nejprve domácí srovnali, pak hosté opět vedli, potom hosté dokázali otočit skóre a vedli 6:5. Vyrovnat dokázal po přihrávce  do prázdné brány od Pohla Dačev. Vítězství hostům vystřelil krásnou ranou Rozmahel. Ten v závěru mohl zkompletovat hattrick, když mu v cestě bránil pouze poslední obránce, jenomže na prázdnou bránu z neznámého důvodu ani nevystřelil. I přesto hosté těsný stav udrželi a získali tak důležité dva body.

Nedvědice - Náměšť 3:13

Bulldogs - Mostiště 8:2

V. Bitýška - Boskovice 10:1

Zastávka - Křižanov 3:1

Šerkovice - RH Centrum 1:4