1.kolo

HC RH CENTRUM BRNO - HC VELKÁ BÍTEŠ "B"   12:3   (3:1)(3:1)(6:1)

Branky Velké Bíteše: Ladislav Dočkal (Jiří Holík), Oto Budín (Roman Řezáč), David Komínek (Alois Koukola, Oto Budín)

Sestava: Jan Loukota - Dvořák, Řezáč, Dačev, Michal Komínek - David Komínek, Budín, Koukola ,Rozmahel, Dočkal, Marek, Jiří Holík, Barák

První kolo se béčko vydalo na půdu loňského šampióna RH Centrum Brno. A hned od úvodu bylo jasné, kdo je na ledě pánem. Brněnský tým ve všech herních situacích svého soupeře jednoznačně přehrával. Po první třetině, ale dokázali hosté udržet celkem přijatelné skóre 3:1. Druhá třetina se odvíjela úplně ve stejném duchu opět skončila 3:1. To co se dělo ve třetí třetině byla exibice Brněnského týmu. Jako kočka s myší si hráči RH pohrávali s bítešskými hokejisty, kteří absolutně nezvládali vůbec nic. Konečné hrozivé skóre 12:3 je toho výsledkem. Doufeme, že toto byla pro Velkou Bíteš dostatečná facka, a že přišla právě v prvním kole a s adeptem na titul v pravý čas.

Hrušky - Šerkovice 4:6

Boskovice - Náměšť 3:9

Zastávka - Mostiště 8:1

Veverská Bitýška - Bulldogs Brno 7:2

Křižanov - Nedvědice 3:2 s.n.